امروز دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۴۵

مزایای عضویت

همین حالا برای عضویت و بهره مندی از مزایای استثنایی زیر اینجا کلیک کنید

دامنه اختصاصی بهره مندی از وب سایت به همراه دامنه دلخواه اختصاصی

با عضویت در بانک لوله بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت طراحی سایت و دردسرهای نگهداری از آن می توانید صاحب وب سایتی با دامنه دلخواه اختصاصی شوید که از این دامنه می توانید برای معرفی کسب و کار خود در دنیای مجازی استفاده نمایید.

قرار گرفتن در صدر جستجو قرار گرفتن در صدر جستجوهای موتورهای جستجو

بانک لوله به دلیل داشتن تیم متخصص در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر (SEO)، در صدر نتایج جستجو در حوزه های لوله، اتصالات و شیرآلات قرار دارد. به همین دلیل تمامی شرکت های ثبت شده در آن نیز شامل این امتیاز ویژه می شوند و پس از راه اندازی و درج اطلاعات در نخستین نتایج موتورهای جستجوگر قرار می گیرند.

ثبت شرکت در بانک لوله  معرفی کامل بنگاه اقتصادی، شرکت یا فروشگاه

شما می توانید با ثبت اطلاعات گوناگون بنگاه اقتصادی خود اعم از نوع فعالیت، مزایای رقابتی، اطلاعات تماس، سوابق اجرایی و بسیاری اطلاعات دیگر یک معرفی جامع و کامل از خود ارائه نمایید.

معرفی محصولات در بانک لوله معرفی محصولات و خدمات بدون محدودیت

از مهمترین ویژگی ها ثبت ، معرفی تخصصی و دقیق کلیه محصولات و خدمات شرکت ها و فروشگاه ها به صورت نامحدود همراه با قیمت ، تصاویر و فیلم ، شرح و مشخصات فنی ، زمان و نحوه تحویل کالا که در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرد .

فروش فوق العاده در بانک لوله درج آگهی فروش فوق العاده

همانطور که می دانید یکی از متدهای مطرح در فروش محصولات و جذب مشتری، حراج و فروش فوق العاده می باشد. شما می توانید با درج آگهی های فروش فوق العاده محصولات و خدمات خود، از شانس قرار گرفتن در معرض دید هزاران بازدیدکننده بانک لوله بهره مند گردید.

درخواست خرید در بانک لوله اعلام درخواست نیازهای خرید

حضور در بانک لوله سبب می شود تا بازار گسترده ای از تامین کنندگان و تولید کنندگان در دسترس شما قرار گیرد، در نتیجه با اعلام نیازمندی های بنگاه اقتصادی خود می توانید از میان پیشنهادهای ارسالی آن ها، بهترین خرید را انجام دهید.

خرید مستقیم در بانک لوله خرید مستقیم و حذف واسطه گری

در بانک لوله خریداران می توانند محصولات و خدمات ارائه شده شما را مشاهده کرده و درخواست خرید خود را بصورت مستقیم برای شما ارسال نمایند درنتیجه خرید و فروش بدون واسطه محصولات ، خدمات ، ماشین آلات و مواد اولیه باعث رغبت و رضایت بیشتر خریداران می شود.

گروهبندی محصولات در بانک لوله گروهبندی کاملا اختصاصی محصولات

گروه بندی دقیق و تخصصی محصولات و خدمات بازدیدکنندگان را در جستجوی محصولات مورد نظرشان یاری نموده و نیز با قابلیت ایجاد دسته بندی شخصی، بازدیدکنندگان بیشتری به خرید ترغیب می شوند.

استخدام در بانک لوله امکان درج آگهی استخدام

شما با عضویت در بانک لوله این امکان را دارید تا در هر زمینه ای که نیاز به نیروی انسانی دارید، تنها آگهی آن را در سایت منتشر کنید تا در سریع ترین زمان نیروهای متخصص با شما تماس بگیرند.

بنر اختصاصی بنر اختصاصی

از آنجا که پس از عضویت، وب سایتی با دامنه دلخواه در اختیارتان خواهد بود، در نتیجه این امکان فراهم است تا در بالای صفحه نخست آن، یک اسلایدشو (Header) با تصاویر اختصاصی و دلخواهتان داشته باشید.

بانک لوله، اتصالات و شیرآلات ایران اولین و بزرگترین بازار مجازی در این حوزه می باشد که شما با عضویت در آن و تکمیل اطلاعات خود، گویا فروشگاهی در آن تهیه کرده اید که پذیرای هزاران بازدیدکننده و خریدار خواهید بود.

همین حالا برای عضویت و رزرو جایگاه تبلیغاتی اینجا کلیک کنید