امروز شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۰۳

اخبار

احتمال جایگزینی مدل جامع آبخیزداری با مدل‌های قدیمی
معاون آبخیزداری سازمان جنگل‌ها و مراتع گفت: برای جایگزینی مدل جامع آبخیزداری با مدل‌های حفاظتی کنونی، در مجلس و دولت در حال بحث و بررسی هستیم.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
خروج موقتی ۴ ایستگاه تزریق گاز از مدار تولید
چهار ایستگاه تزریق گاز شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، به دلیل انجام پاره‎ای تعمیرات پیشگیرانه دوره‎ای در تاسیسات مرتبط با منابع تامین گاز، به‌ طور موقت از سرویس خارج شد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
[ تعداد بازدید : ۱۲ ]
رئیس کمیسیون انرژی مجلس حمایت مشروط زاگرس نشینان و نمایندگان خوزستان از گزینه پیشنهادی وزارت نیرو را اعلام کرده و گفته که رأی ما مشروط است و انتظار داریم بی طرف در دوران وزارت خود دقت نظر لازم را در خصوص مساله انتقال آب داشته باشد و نظر مردم این منطقه را حتما در موضوع انتقال آب از سرشاخه های کارون و ارتفاعات زاگرس تامین کند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
هشدار زیست محیطی
ساری - ایرنا - روزنامه ' بشیر ' چاپ ساری در شماره روز چهارشنبه خود در یادداشتی با عنوان ' هشدار زیست محیطی ' خواستار رسیدگی مسئولان به وضعیت ورود انواع فاضلاب های شیمیایی شهرک صنعتی بابل کنار به رودخانه بابلرود و جلوگیری از آسیب های گوناگون زیست محیطی آن شد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
تکرار آتش‌سوزی عمدی در نیزارهای تالاب انزلی
انزلی - ایرنا - با توجه به تکرار چندین باره آتش سوزی های عمدی در بندرانزلی که بخش وسیعی از حاشیه جاده انزلی به رضوانشهر و نیزارهای تالاب بین المللی انزلی را در برگرفته، لازم است مسئولان شهرستان چاره ای برای اینگونه حوادث بیاندیشند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۲ ]
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »