امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰

اخبار

13روش برای افزایش سرعت گوشی اندرویدی
شاید شما هم از دسته افرادی باشید که پس از اینکه گوشی اندرویدی را خریداری نموده اید و پس از اینکه مدتی از زمان آن گذشت گوشی شما مداوم هنگ کند یا سرعت آن کم شود یا اینکه در حین اجرای برنامه ها خطاهای زیادی را پیش رو داشته باشید. ترفندهای وجود دارد که به کمک این ترفندها می توانید برای همیشه از شر این کندی و کم سرعتی رها شوید .
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
[ تعداد بازدید : ۴۲ ]
یک شرکت کره ای، مسئولیت شرکت ترک در ایران را بر عهده گرفت
مقامات شرکت کره ای اس کی اعلام کردند، این شرکت احتمالا مسئولیت ساخت 5 نیروگاه گازی جدیدی را که ایران به یک شرکت ترک سفارش داده بر عهده خواهد گرفت.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
واردات پرتقال برای تنظیم بازار
با وجود وعده‌های مسئولان مبنی بر ذخیره‌سازی‌ مناسب سیب و پرتقال شب عید و بی‌تأثیری سرمازدگی بر تأمین نیاز بازار، قیمت مرکبات در بازار افزایش یافته و بازهم واردات پرتقال از مصر و ترکیه راهکار نهایی تنظیم بازار شب عید شد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
ساخت همزمان ۱۶ آزادراه در ایران
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از ساخت همزمان ۱۶ آزادراه در کشور خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
[ تعداد بازدید : ۴۱ ]
حال وهوای نوروزی روزنامه‌ها
باتوجه به اینکه آخرین شماره روزنامه‌ها در سال ۹۵ امروز (شنبه ۲۸ اسفند) منتشر شده‌اند، اغلب روزنامه‌های امروز به رویدادهای مهم سال ۹۵ پرداخته‌ و به استقبال نوروز رفته‌اند. برخی نیز ویژه‌نامه‌های نوروزی خود را منتشر کردند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
[ تعداد بازدید : ۲۸ ]
سرگذشت هیجان‌انگیز قدیمی‌ترین پل ایتالیا
فلورانس ایتالیا پلی دارد که از نظر معماری و داستان‌های اسرارآمیزی که درباره تونل مخفی تعبیه‌شده در آن نقل می‌شود، شهرت جهانی دارد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
کشف گوشی‌های از ابتدا آلوده!
برخی از گوشی‌های هوشمند جدید اندروید در حال حاضر توسط نرم‌افزارهای مخرب آلوده هستند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
[ تعداد بازدید : ۲۱ ]
قیمت طلا افزایش یافت
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۲۲ درصد افزایش به ۱۲۲۹ دلار و ۲۶ سنت رسید.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
[ تعداد بازدید : ۳۲ ]
وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ایران با وزیر اقتصاد و صنایع جمهوری آذربایجان دیدار و از راه اندازی حمل ونقل ترکیبی کالا درمسیرکریدور شمال به جنوب درآینده نزدیک خبرداد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
صادرات نفت ایران به اروپا به روزانه 800 هزار بشکه افزایش می یابد
تهران- ایرنا- معاون وزیر نفت با بیان اینکه شرکت های روسی، آلمانی، فرانسوی و ژاپنی طرح های مطالعاتی میدان نفتی آزادگان را ارایه کرده اند، گفت: اکنون صادرات نفت به اروپا روزانه بیش از 500 هزار بشکه است که در نظر داریم تا ٢ ماه آینده به روزانه ٨٠٠ هزار بشکه افزایش یابد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]