امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۱۸

اخبار

بانوان کیک‌بوکسینگ‌کار ملایری برسکوی قهرمانی کشور ایستادند

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: بانوان کیک بوکسینگ‌کار ملایری در مسابقات قهرمانی کشور رشته سوپر کنتاکت کیک‌بوکسینگ شرکت و مقام اول تیمی را کسب کردند.

غلامحسن اکبری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: این تکرار قهرمانی برای سومین سال پیاپی است که بانوان سوپر کنتاکت ملایری در کشور از نظر عملکر قهرمان و بهترین تیم معرفی می‌شوند.

وی اظهار کرد: تیم کیک‌بوکسینگ ملایر با ترکیبی که در مسابقات شرکت کرده بود، توانست 5 مقام اولی و 8 مقام دومی کسب کند و در نهایت در رده تیمی اول کشور معرفی شدند.

اکبری خاطرنشان کرد: در این رقابت، کیانا همتی، فاطمه عباسی، رضوان یاری، زهرا کرمیان و پرنیان جوکار مقام اول و رضوان حاتمی، نسترن ولیخانی، ریحانه مرادی، مریم پورنقی، نگین صباغ، هما فقیهی و فاطمه بداغی مقام دوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: تلاش مربیانی چون بهاره زندی نماینده بانوان استان همدان و فاطمه امیری‌پری نتیجه‌بخش بود و نشان داد خواستن توانستن است و این پیروزی‌ها مدیون تلاش‌های بی‌وقفه کادر کیک‌بوکسینگ شهرستان است.

برگزاری یادواره شهدای ورزشکار ملایر

رئیس اداره ورزش ملایر در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری یادواره شهدای ورزشکار شهرستان خبرداد و گفت: طی تفاهمی که بین بسیج ورزشکاران و متولیان ورزش شهرستان صورت گرفت، 19 آذرماه مراسم بزرگ یادواره شهدای ورزشکار با همکاری سپاه پاسداران و بنیاد شهید و به همت اداره ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

اکبری با بیان اینکه ملایر شهری شهیدپرور و از شهرستان‌های اول در تعداد شهدا در کشور محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان 37 تن از 1100 شهید ملایر را که دارای حکم‌های قهرمانی در ورزش هستند، شناسایی کرده و به عنوان شهدای ورزشکار شهرستان معرفی کرده است.

وی تصریح کرد: مردم میهن اسلامی همگی خود را مدیون شهدا می‌دانند چرا که این شهدا هستند که از عزیزترین‌ها گذشتند تا امنیت ما را ضمانت کنند و شهدای ورزشکار اسوه اخلاق و مرام پهلوانی هستند بنابراین برگزاری یادواره این شهدا کمترین دین است که جامعه ورزشی می‌تواند ادا کند و حتما این مراسم بازخورد شعور ورزش پهلوانی بین ورزشکاران خواهد داشت.

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷
خبرگزاری ایسنا |
تعداد بازدید : ۱,۳۱۰

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید