امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۲۲:۱۳

اخبار

بیلیاردباز کردستانی قهرمان رنکینگ ایت بال کشور شد

بیلیاردباز کردستانی قهرمان رنکینگ ایت بال کشور شد
بیست و دومین دوره رنکینگ کشوری ایت بال کشور به میزبانی فارس برگزار شد و «آرمین محمودی» بیلیارد باز کردستانی بر سکوی نخست قرار گرفت و در رنکینگ اول کشور همچنان ماندگار شد.

بیستمین رنکینگ کشوری ایت بال در روزهای ۲۳ تا ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور ۱۳۷ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی استان فارس برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها استان‌های فارس، کردستان، لرستان، هرمزگان، خراسان، خوزستان، یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، بوشهر، تهران چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، کرمان، کرمانشاه شرکت کردند.

آرمین محمودی بازیکن تیم ملی کشور از کردستان توانست در بیستمین دوره رنکینگ کشوری ایت بال با برتری بر حریفان خود به فینال این دوره رقابت‌ها راه یابد.

در مرحله فینال این رقابت‌ها آرمین محمودی ملی پوش کردستانی با امتیاز ۱۱ بر ۸ سجاد تورانچه را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت، سجاد تورانچه دوم شد و حسن زراعتگر نیز به مقام سوم رسید

آرمین محمودی از استان کردستان دارای رنکنیگ اول کشوری و به عنوان بازیکن ملی پوش، عناوین متعدد کشوری و همچنین حضور در رقابت‌های جهانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد.

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱
خبرگزاری ایسنا |
تعداد بازدید : ۱,۴۵۶

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید