امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹

اخبار

گاز اصفهان استاندارد است

گاز اصفهان استاندارد است
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: گازی که در شهر اصفهان استفاده می‌شود، استاندارد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه اصفهان، منصور شیشه فروش روز گذشته (دوشنبه) در حاشیه افتتاح پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه‌ها جایی هستند برای این که بدانیم در چه شرایطی قرار داریم و آگاه شویم که چه ایده هایی برای بهبود مسیر ارایه شده  و به منصه ظهور درآمده است.

وی به ضرورت پیشگیری از آلودگی‌ها به ویژه در فصول پاییز و زمستان اشاره کرد و افزود: طرح جامع پایش کیفی هوای شهر اصفهان اجرایی شده است و در این راستا احداث زیرگذرها، خروج خودروهای فرسوده از سطح شهر، طرح معاینه فنی خودروها، طرح زوج و فرد عبور خودروها برای منابع آلوده کننده متحرک در نظر گرفته شده است. همچنین استانداردسازی سوخت و تامین گاز به جای مازوت برای صنایع بزرگ اصفهان از جمله اقدامات برای کاهش انتشار آلاینده‌ها در استان بوده است.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان اضافه کرد: حدود یک میلیون مشترک گاز در اصفهان وجود دارد که شهروندان با کاهش درجه حرارت منازلشان می‌توانند باعث کاهش سوخت گاز و کمک به کاهش احتمال وقوع اینورژن در شهر شوند.

شیشه فروش خاطرنشان کرد: در مناطق عشایری و روستاها برای استفاده کمتر از گیاهان و درختان و سوزاندن آنها، سیستم‌های گرمایشی توزیع می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا گاز شهری اصفهان دارای ناخالصی است و یا خیر، گفت: گازی که در شهر اصفهان استفاده می‌شود، استاندارد است.

۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶
خبرگزاری ایسنا |
تعداد بازدید : ۵۸۰

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید