امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳

اخبار

فاضلاب شهری، از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری

فاضلاب شهری، از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری
فاضلاب شهری، از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری است فرماندار کهگیلویه به همراه مدیر آبفای شهری و کارشناسان و مشاورین از پروژه‌های دفع فاضلاب شهری دهدشت بازدید کرد.
«علی پوزش» در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران افزود: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری با هدف ارتقای محیط زیست دفع فاضلاب است و با اتمام این پروژه بسیاری از آلودگی‌ها و عوارض ناشی از آن کاهش می‌یابد. 

وی اجرای پروژه شبکه دفع و هدایت فاضلاب شهری را از موثرترین راهکارهای برطرف کردن این معضل دانست و گفت: با توجه به توسعه روزافزون شهر هم‌چنین افزایش جمعیت شهری ایجاد زیرساخت‌های مناسب که پاسخگوی نیازهای رو به افزایش شهروندان در زندگی شهری باشد امری ضروری است و شبکه دفع فاضلاب شهری یکی از این ضروریات می‌باشد. 

فرماندار کهگیلویه گفت: عملیات اجرایی این پروژه چندین سال است که در سطح شهر دهدشت آغاز شده و پیشرفت نسبتاً خوبی هم داشته اما برای اجرای کامل آن به اعتبارات بیشتری نیاز است.  

پوزش خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که شهروندان با اجرای این پروژه همراهی کنند و در صورتی که این پروژه تکمیل و نهایی شود می‌توان از آن در امر کشاورزی استفاده بهینه کرد.

انتهای پیام

وی اضافه کرد: کل شبکه جمع آوری فاضلاب شهری که تا کنون کار شده است 17هزار و 165 متر می باشد که تعداد زیادی از خانوارها از خدمات شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب بهره مند می باشند. 

 پوزش تصریح کرد: هم اکنون پروژه شبکه فاضلاب در حال اجرا است و تعداد دو هزار و 81 متر انعشاب در دست اقدام می باشد . فرماندار کهگیلویه خط انتقال فاضلاب شهری را سه هزار و 51 متر دانست و گفت: تعداد 656 فقره انشعاب در مدار قرار گرفته است.

۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲
خبرگزاری ایسنا |
تعداد بازدید : ۴۵۳

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید