امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۱

اخبار

کندی تردد در محورهای اصلی گیلان/ارتفاع برف در برخی نقاط، بیش از یک متر است

کندی تردد در محورهای اصلی گیلان/ارتفاع برف در برخی نقاط، بیش از یک متر است
رشت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت:تردد در بیشتر محورهای اصلی استان اکنون به کندی انجام می شود و در برخی نقاط ، ارتفاع برف افزون بر یک متر گزارش شده است.
ناصر آل محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شدت بارش برف در استان، تردد در محورهای اصلی از جمله محورهای رشت - امام زاده هاشم٬ شفت٬ فومن٬ صومعه سرا٬ رضوانشهر٬ رودبار و منجیل به کندی انجام می شود.
وی به ارتفاع برف در برخی محورهای استان اشاره و بیان کرد: ارتفاع برف در محدوده عوارضی آزادراه رشت - قزوین 20 تا 30 سانتیمتر٬ محورهای آبی نام سیاهکل بیش از یک متر٬ بلوردکان - خصیب دشت املش یک متر، اسالم - خلخال 80 تا 85 سانتیمتر٬ امام زاده ابراهیم شفت 50 تا 70 سانتیمتر٬ گیلوان ماسال 80 سانتیمتر و پونل - خلخال 50 تا 60 سانتیمتر رسیده است.
آل محمدی اضافه کرد: همچنین در محورهای شهرستان های رضوانشهر 30سانتیمتر٬ انزلی 10 تا 15 سانتیمتر و فومن 15 تا 30 سانتیمتر برف به زمین گزارش شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از رانندگان خواست برای تردد در محورهای اصلی و کوهستانی استان، از زنجیرچرخ استفاده کنند.
وی همچنین توصیه کرد که هم وطنان قبل از عزیمت در مسیرهای ارتباطی استان، از طریق تماس با سامانه ارتباطی 141 از وضعیت راه ها مطلع شوند.
538 راهدار با 245 دستگاه ماشین آلات سبک و نیمه سنگین در محورهای استان بویژه نقاط برف گیر مستقر هستند.
خبرنگار: مریم سلیمانی ** انتشار دهنده: امیرحسین کبیری
۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹
ایرنا |
تعداد بازدید : ۵۰۲

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید