امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۲۰

اخبار

کمبود 80 هزار متر مکعب کمبود مخزن آب

کمبود 80 هزار متر مکعب کمبود مخزن آب
مدیر آبفای شهر کرمانشاه از وجود ۱۴۷ هزار مترمکعب مخزن آب در سطح شهر خبر داد و گفت: ۸۰ هزار متر مکعب کمبود مخزن آب داریم.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه،نادر ابراهیمی راد مدیر امور آب وفاضلاب شهر کرمانشاه گفت: در سطح شهر کرمانشاه تعداد ۲۲۰ هزار مشترک تحت پوشش آبفای داریم و تشکیلات آب و فاضلاب به سه منطقه در کرمانشاه خدمت رسانی می‌کند.
مدیر آبفای شهر کرمانشاه در ادامه افزود: در منطقه یک تعداد ۸۰ هزار مشترک، در منطقه دو کرمانشاه ۶۵ هزار مشترک و در منطقه ۳ تعداد ۷۲ هزار مشترک آبفای داریم.
ابراهیمی راد با تأکید بر لزوم مصرف بهینه از سوی شهروندان گفت: در راستای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی، مصارف بالای ۲۰ متر مکعب را محدود می‌کنیم.
وی با بیان اینکه تاسیسات آب و فاضلاب در بافت فرسوده کرمانشاه نیاز به احیا و تعمیر و مهندسی دارد، گفت: تصفیه خانه آب در سراب خشکه دارای پیشرفت فیزیکی است اما هنوز فاقد تاسیسات ورود به شبکه است.
ابراهیمی راد با اشاره به وجود ۱۴۷ هزار مترمکعب مخزن در سطح شهر کرمانشاه گفت: ۸۰ هزار متر مکعب کمبود مخزن داریم و برای جلوگیری از قطع آب در طول روز، طی ساعاتی از شب ۲۳ هزارمترمکعب مخزن بین راهی مسدود می‌شود.
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۳۲۸

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید