امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱

اخبار

گروه چسب سینا

چسب سینا

همیشه و همه جا با چسب سینا
چسب سینا,چسب ایران,چسب چارق,چسب تایگر,چسب کیهان
شرکت صنایع چسب سینا در سال 1370 فعالیت های تولیدی خود را تحت عنوان کارخانه چسب ایران، آغاز نمود و در راستای بهبود در امر تولید و افزایش نوع محصولات بر حسب تقاضای مشتریان، موفق گردید تا ظرفیت تولیدی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. تولیدات این شرکت شامل انواع چسب های مایع و نواری، قابل مصرف در صنایع کفش و چرم، سراجی (کیف و چمدان)، مبلمان و لوازم اداری، خودرو، بسته بندی، پوشش های کف، ساختمان، برق و الکترونیک، چوب و مصارف عمومی می باشد. تا کنون، این شرکت با حضور دائم در بازارهای داخلی و دستیابی به بازارهای صادراتی در کشورهای همسایه، منطقه آسیا میانه و آفریقا از پیشگامان تولید و فعالان امر صادرات به شمار می رود. سینا، ایران، چارق، تایگر و کیهان، نام های تجاری و ثبت شده محصولات شرکت صنایع چسب سینا هستند
درج بنر تبلیغاتی شرکت چسب سینا در پرتال بانک اطلاعات لوله بهانه ای شد به درج توضیحاتی درباره این شرکت موفق ایرانی و معرفی این شرکت به اعضاء و بازدید کنندگان محترم.
شرکت صنایع چسب سینا ، شرکتی است با مالکیت خصوصی که تلاش نموده است با تولید و ارائه محصولاتی با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان رابطه ای مطلوب با مصرف کنندگان را پایه گذاری نماید. هم اینک توان بالای تولید ، این امکان را فراهم نموده است که نیازهای مشتریان با تنوع محصولات برآورده شود. تولیدات این شرکت شامل انواع چسب های مایع و نواری ، قابل مصرف در صنایع کفش و چرم ، سراجی (کیف و چمدان) ، مبلمان و لوازم اداری ، خودرو ، بسته بندی ، پوشش های کف ، ساختمان ، برق و الکترونیک ، چوب ، صحافی و مصارف عمومی می باشد. سینا، ایران، چارق، تایگر و کیهان نام های تجاری و ثبت شده محصولات شرکت صنایع چسب سینا هستند.
سوابق اجرایی
شرکت صنایع چسب سینا در سال 1370 با هدف تولید انواع چسب های مایع و نواری تأسیس گردید. تلاش ما همواره معطوف بر تولید محصولاتی بر اساس دانش فنی و تجهیزات پیشرفته بوده است تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان باشیم .
نوآوری ، کیفیت و جلب رضایت مشتری ، شاخص اصلی و هدف تمامی کارکنان شرکت می باشد.
از اینکه توانسته ایم مورد اعتماد مشتریان واقع گردیم به خود مفتخریم و همواره تلاش خواهیم کرد که با تولید محصولات متنوع و با کیفیت بهتر نیازهای مصرف کنندگان را برآورده سازیم.
از زمان پایه گذاری تا کنون ، شرکت صنایع چسب سینا همواره در حال رشد روزافزون بوده است و این رشد حاصل تلاش مـداوم کـارکنان سینا و سرمایه گذاری در امر تحقیق و توسعه می باشد.
امروز اکثر شهرهای ایران و کشورهای همسایه تحت پوشش شبکه فروش و توزیع شرکت سینا قرار دارند. گواهینامه های تضمین و مدیریت کیفیت ، هم راستا با تقدیرنامه ها حاکی از روند رو به رشد این مجموعه بوده است.
شرکت صنایع چسب سینا دارنده اولین نشان استاندارد ملی در زمینه چسب های نواری می باشد.

ما همواره تلاش می نماییم در همه فرآیندها حفظ ، جلب رضایت مشتری و ارتقاء کیفیت محصولات را محور اصلی قرار دهیم. در این راستا از سال 1381 سیستم مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001در شرکت استقرار یافته است .

خط مشی اصلی و راهبردی که محور اصلی سیاست های شرکت بوده ، به شرح ذیل تدوین گردیده است.

جلب و حفظ مشتریان با تولید و ساخت محصولات و ارائه خدماتی که از لحاظ قیمت، کیفیت و ایمنی ارزشمند بوده و رضایت مشتری را فراهم نماید. مسئولیت این امر شامل مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت می باشد.

احترام به حقوق انسانی کارکنان، تامین شرایط کار مناسب و ایمن برای آنها، ارتقاء توانمندی های افراد از طریق آموزش، تشویق کارکنان به برنامه ریزی و استفاده از استعدادهای فردی .

برقراری روابط سودمند متقابل با تامین کنندگان در جهت نیل به اهداف شرکت.

توسعه محصولات جدید به منظور افزایش توان رقابتی.

توسعه صادرات و دستیابی به بازارهای جهانی.

 

گواهی های مدیریتی و استانداردها :

ISO 9001/2008

Others

سایر گواهینامه ها:

صادر کننده فعال استان البرز در سال 95

صادر کننده شایسته استان البرز در سال 94

صادر کننده برگزیده استان البرز در سال 93

سپاس نامه ششمین جشنواره ملی بهره وری

گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه چسب سینا

پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری چسب چوب تایگر

پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری چسب حلالی تایگر

پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی نوار چسب تایگر

گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار

گواهینامه رده A سیستم مدیریت کیفیت

گواهینامه رتبه زرین مرکز رتبه بندی ایران

گواهینامه عضویت در تعاونی تولید کنندگان چسب


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانیدبه وب سایت رسمی این شرکت به آدرس www.sinaadhesive.com مراجعه نمایید.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰
وب سایت رسمی چسب سینا |
تعداد بازدید : ۱,۲۲۲

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید