امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶

اخبار

اردبیل در اجرای طرح آبیاری نوین رتبه آخر کشور را کسب کرده است

اردبیل در اجرای طرح آبیاری نوین رتبه آخر کشور را کسب کرده است
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر اردبیل در اجرای طرح آبیاری نوین رتبه آخر را کسب کرده است. رضا کریمی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک استاندار اردبیل با هیئت رئیسه کمیسیون آب و منابع طبیعی در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر اردبیل در اجرای طرح آبیاری نوین رتبه آخر را کسب کرده که این امر جای تاسف دارد.
مسئولان مربوطه باید در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند چرا که استان اردبیل یکی از استان‌های موفق بخش کشاورزی است و باید مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی مبنای کار قرار گیرد و اجرای طرح آبیاری نوین در این ارتباط بسیار حائز اهمیت است.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان استان نقش اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی و ارتقای تولید دارند که باید حمایت همه‌جانبه از کشاورزان انجام داده شود تا کشاورزان بتوانند بدون دغدغه در راستای افزایش تولیدات کشاورزی تاثیرگذار باشند.
کریمی تصریح کرد: باید مسئولان کشاورزی در راستای اجرای طرح آبیاری نوین همکاری همه‌جانبه‌ای با کشاورزان داشته باشند و زمینه توسعه آبیاری نوین را فراهم کنند و بانک‌های مربوطه نیز باید اهتمام بورزند.
وی تصریح کرد: یکی از مطالبات اساسی مردم استان انتقال آب چهار منبع به شهر اردبیل است که این امر نیز توجه ویژه را می‌طلبد که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام دهند تا در تامین آب شرب مشکلی پیش نیاید.
کریمی خواستار توجه ویژه به پایاب سد خداآفرین و نظام بهره‌برداری این پروژه، سد کله سر، احمد بیگلو، سبلان و برخی دیگر از سدهای استان شد و گفت: باید در این زمینه مسئولان اهتمام و تلاش جدی داشته باشند.
۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱
باشگاه خبرنگاران |
تعداد بازدید : ۹۵

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید