امروز سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۲۷

اخبار

پاداش چند هزار دلاری اپل برای یافتن باگ فیس‌تایم توسط یک پسربچه!

رفع باگ ios12
داستان پسربچه‌ نوجوانی که توانست باگ گروه فیس‌تایم را در iOS 12 کشف کند، اکنون بسیار مشهور شده و به نظر می‌رسد قرار است پایان خوشایندی نیز برایش داشته باشد!

ماجرا از این قرار بود که یک پسر چهارده ساله به اسم گرنت تامپسون این باگ مهم را در حین انجام بازی فورتنایت کشف کرد و با بالاگرفتن اعتراضات و شکایات دیگر کاربران در شبکه‌های اجتماعی در مورد این مشکل، مادر او خانم میشله تامپسون، درصدد برآمد تا علت این باگ که توسط پسرش یافت شده بود را به اطلاع شرکت اپل برساند ولی متاسفانه تلاش‌های او برای تماس با شرکت و گزارش این مشکل بی‌نتیجه ماند.
ظاهرا دلیل این مسئله، ناآشنا بودن خانم تامپسون با شیوه صحیح تعیین شده توسط اپل برای ارسال گزارشاتی از این قبیل به شرکت بوده است. تا اینکه سرانجام تیم پشتیبانی اپل روش درست اطلاع‌رسانی را به او آموزش می‌دهند! پشتیبانی شرکت به او می‌گوید برای گزارش یک باگ باید به عنوان یک توسعه‌دهنده ثبت نام کند تا بتواند مشکل را به تیم فنی منتقل نماید.
در نهایت بعد از گزارش باگ گروه فیس‌تایم، توسط خانم تامپسون، دیگر خبری از سوی شرکت اپل نمی‌شود تا اینکه داستان این گزارش توسط خود اپل رسانه‌ای می‌گردد و یکی از مقامات ارشد شرکت نیز به دیدار خانم تامپسون می‌رود و از او بابت گزارش مسئولانه باگ و زحماتی که در این مسیر متحمل شده است، تشکر می‌نماید و سپس نظر و پیشنهادات او را در مورد بهبود روند گزارش‌دهی به شرکت توسط دیگر کاربران در آینده، جویا می‌شود!

علمی و فناوری
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۵
آی تی رسان |
تعداد بازدید : ۱۲۰

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید