امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۰۷

اخبار

چرا امتیاز دوربین هواوی P30 هنوز منتشر نشده است؟

عدم انتشار امتیاز دوربین هواوی P30

عدم انتشار امتیاز دوربین هواوی P30,دوربین هواوی P30
گجت نیوز/ هنوز امتیاز دوربین هواوی پی 30 در DxOMark اعلام نشده است، در حالی که امتیاز هواوی پی 30 پرو در این مرجع چندی پیش اعلام شد. مدیر هواوی به تازگی علت این موضوع را بیان کرده است.
امتیاز دوربین هواوی پی 30 پرو در DxOMark برابر 112 اعلام شد که تا امروز، بیشترین امتیازی است که در این مرجع توسط یک گوشی هوشمند به دست آمده است. با این حال، هنوز خبری از انتشار امتیاز هواوی پی 30 در DxOMark نیست. بر اساس گفته‌های مدیر بخش کسب و کار و مصرف‌کننده هواوی، علت این اتفاق، نزدیک بودن امتیاز دوربین دو گوشی به یکدیگر بوده است، به همین دلیل شرکت از انتشار امتیاز دوربین هواوی پی 30 در DxOMark خودداری کرد.

این توضیح اصلا قابل قبول نیست. در حال حاضر، شرکت‌های گوشی‌ساز برای کسب امتیاز بالاتر از 100 و حتی 90 در DxOMark سخت در تلاشند، پس وقتی هواوی، دو گوشی هوشمند دارای امتیاز بالاتر از 100 در این مرجع به دست آورده، طبیعتا باید بوق و کرنای زیادی به راه بیندازد. در حال حاضر، گوشی های هوشمند دارای بیشترین امتیاز در DxOMark هر سه ساخت هواوی هستند؛ این مقام از اول تا سوم به ترتیب در اختیار هواوی پی 30 پرو، هواوی میت 20 پرو و هواوی پی 20 پرو قرار دارد.

مقام چهارم، با کسب امتیاز 109، در چنگ سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس، پرچمدار تازه وارد سامسونگ است. این گوشی از یک دوربین سه گانه با حداکثر رزولوشن 16 مگاپیکسل بهره می‌برد.


۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۲۲
گجت نیوز |
تعداد بازدید : ۳۵